Jeśli lubisz dobre kino, prawdopodobnie pokochasz Popcorn Time . Jednak korzystanie z Popcorn Time bez VPN nie jest bezpieczne. Korzystanie z Popcorn Time bez VPN naraża Cię na ataki cybernetyczne.

Nawet jeśli to nieprawda, osoby trzecie i inne wścibskie oczy mogą uzyskać dostęp do Twoich danych. Jeśli chcesz uniknąć bycia celem, ten przewodnik zapewni Ci najbezpieczniejszy sposób oglądania ulubionych programów telewizyjnych i filmów. W tym szczegółowym przewodniku krok po kroku dowiesz się, jak bezpiecznie korzystać z Popcorn Time z VPN.

Użyj ExpressVPN, aby przesyłać strumieniowo POPCORN i uzyskać 49% zniżki oraz 3 miesiące ZA DARMO

Oglądaj filmy i seriale online z dowolnego miejsca dzięki ExpressVPN. Wypróbuj ExpressVPN przez 30 dni i uzyskaj gwarancję zwrotu pieniędzy. Pospiesz się, zdobądź tę ekskluzywną ofertę już dziś, zanim się skończy!

Czas na popcorn – wprowadzenie

Być może zastanawiasz się, czym jest czas popcornu? Czy korzystanie bez VPN jest bezpieczne? Jeśli masz takie pytania, odpowiemy na nie tutaj.

Wiele osób uważa, że ​​Popcorn Time to nic innego jak bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego. Dlatego używają go bez VPN. Ale Popcorn Time to usługa korzystająca zarówno ze przesyłania strumieniowego, jak i torrentów .

Jest coś wyjątkowego w torrentowaniu Popcorn Time. Jest kompatybilny zarówno z iOS , jak i Androidem . Jest bardzo popularny ze względu na kompatybilność ze wszystkimi rodzajami urządzeń. Oznacza to również, że  Popcorn Time jest stałym celem rządów.

Popcorn Time został ukarany wieloma karami. Ponieważ naruszają prawa autorskie , stale musieli borykać się z tym problemem. Popcorn Time nie posiada praw do dystrybucji.

Inne platformy do przesyłania strumieniowego, takie jak BBC, Netflix, HBO i Disney+, mają prawa do dystrybucji swoich bibliotek filmów i programów. Popcorn Time nie płaci za te prawa. Nie uzyskują zatem praw autorskich do strumieniowego przesyłania treści na swojej platformie.

To spowodowało, że znaleźli się pod ostrzałem władz. Nawet użytkownicy Popcorn Time mogą być monitorowani. Władze mogą uzyskać dostęp do Twoich danych. Dlatego zawsze powinieneś używać Popcorn Time z VPN .

Musisz chronić swoje prywatne dane podczas przeglądania Internetu. Najlepszą opcją jest użycie VPN. Przeglądać internet. Streamuj swobodnie. Nie musisz się martwić, że będziesz potajemnie szpiegowany. Będziesz niewykrywalny i cyfrowo niewidoczny .

Jeśli w przeszłości korzystałeś z Popcorn Time bez VPN, czas to zakończyć. Kontynuowanie bez VPN naraża Cię na tajne monitorowanie i inne zagrożenia online. VPN zaszyfruje Twoje dane i ukryje Twój adres IP . Dzięki temu Twoje przeglądanie jest całkowicie niewidoczne i niewykrywalne.

Czy VPN jest konieczny, aby korzystać z czasu na popcorn?

Czy można korzystać z Popcorn Time bez VPN? Technicznie tak. Ale czy to polecamy? NIE.

Powinieneś natychmiast przerwać, jeśli korzystasz z Popcorn Time bez VPN. Ważne pytanie nie brzmi: czy VPN jest niezbędny do korzystania z Popcorn Time? Czy korzystanie z Popcorn Time jest w ogóle bezpieczne bez VPN?

Więc tak, VPN jest niezbędny, aby móc korzystać z Popcorn Time. Ukryje Twoje cyfrowe ślady i uzyska dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi . Witryny i treści z ograniczeniami geograficznymi są przeznaczone dla użytkowników w określonej lokalizacji geograficznej.

Poza odpowiednimi obszarami nie będziesz mieć dostępu do takich treści. Na przykład Amazon Prime Video umożliwi użytkownikom przesyłanie strumieniowe określonych treści w określonych obszarach. Jeśli jesteś użytkownikiem Prime Video i masz konto we Włoszech, treści, które możesz przesyłać strumieniowo, będą inne niż w przypadku użytkownika ze Stanów Zjednoczonych.

Podobnie HBO Max jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej . Jeśli spróbujesz otworzyć witrynę z innego regionu, nie będzie to możliwe. Ale jeśli masz aktywną sieć VPN, problem ten zostanie rozwiązany.

VPN sprawi, że Twój adres IP będzie niewidoczny dla wszystkich innych serwerów. Po prostu wybierz serwer, z którego ma pochodzić Twój adres IP. VPN sprawi, że Twój adres IP będzie wyglądał, jakby należał do odpowiedniego regionu .

Oprócz możliwości ominięcia geofencingu, VPN oferuje wiele korzyści związanych z bezpieczeństwem online. Wyłącznik awaryjny to jedna z takich wspaniałych funkcji. Rozłączy Cię za każdym razem, gdy wykryje, że serwer jest infiltrowany.

Sieci VPN mają również rygorystyczne zasady bezpieczeństwa użytkownika . Ich zasady dotyczące braku logowania mają na celu zapobieganie przechowywaniu danych . Nie można śledzić Twojej historii i aktywności. Tylko Ty masz kontrolę nad swoją aktywnością przeglądania. Nikt inny nie ma do nich dostępu. Jeśli więc chcesz bezpiecznie korzystać z Popcorn Time, potrzebujesz VPN.

Najwyżej oceniane sieci VPN umożliwiające dostęp do Popcorn Time

Najlepszy wybór

Express VPN

 • Najlepsze w swojej klasie szyfrowanie
 • Całodobowe wsparcie przez czat na żywo
 • Technologia TrustedServer
 • Brak dzienników aktywności

Private Internet Access VPN

 • Ścisła polityka braku logów
 • Łatwa konfiguracja
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Zaawansowane funkcje

CyberGhost VPN

 • Polityka braku logów
 • Silne szyfrowanie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie 24/7

IPVanishVPN

 • Zaawansowane szyfrowanie
 • Bezpieczny dostęp
 • Anonimowość w Internecie
 • Niezmierzone połączenia

NordVPN

 • Obsługa szyfrowania
 • Funkcja siatki
 • Monitor ciemnej sieci
 • SmartPlay

Najlepsza DARMOWA sieć VPN na czas popcornu

Istnieje wiele świetnych sieci VPN. Ale żaden z nich nie jest całkowicie darmowy. Gdyby oferowali darmowe konta, nie mogliby osiągać żadnych zysków. Poszukiwanie płatnej, ale bezpłatnej sieci VPN będzie bezowocne.

Jeśli znajdziesz bezpłatną usługę VPN, która twierdzi, że jest najlepsza, nie polecamy jej. Dzieje się tak dlatego, że prawdopodobnie nie będą w stanie chronić Twojej prywatności, jak twierdzą. Dobrze jest też, że sprzedają Twoje dane stronom trzecim .

Zarobią na sprzedaży informacji o użytkownikach, zapewniając jednocześnie bezpłatną usługę VPN. Dzięki tym VPN użytkownicy otrzymują następnie spersonalizowane reklamy . Prawdopodobnie będziesz mieć również minimalny limit danych.

Niektóre sieci VPN oferują tylko 500 MB na cały miesiąc. Nie będziesz w stanie wiele z tym zrobić poza możliwością oglądania kilku filmów na YouTube.

Jeśli chcesz tylko przeglądać katalog treści Popcorn Time , taka darmowa sieć VPN załatwi sprawę. Może to nie być najpłynniejsze doświadczenie i możesz mieć pewne opóźnienia. Jeśli jednak przeglądasz tylko okazjonalnie, możesz także pracować z bezpłatną siecią VPN.

Zdobądź bezpłatną VPN Premium na czas popcornu

Chcesz świetnej sieci VPN? Nie chcesz wydawać na to nieuzasadnionej kwoty? Jest jeden sposób, aby uzyskać to, co najlepsze z obu światów. ExpressVPN to bardzo popularna nazwa wśród kilku sieci VPN dostępnych na rynku. Ta sieć VPN to najlepszy wybór, jeśli chcesz oglądać Popcorn Time.

Nie odczujesz żadnych opóźnień. Ponieważ ExpressVPN ma wiele serwerów na całym świecie, Twój ruch internetowy można łatwo przekierować z jednego serwera na drugi. Rezultatem jest szybkie i bezproblemowe połączenie .

Co więcej, ma również najlepsze funkcje prywatności użytkownika. Jedną z zaawansowanych inteligentnych funkcji bezpieczeństwa jest „wyłącznik awaryjny”. Jeśli połączenie z VPN zostanie przerwane lub VPN wykryje, że połączenie może nie być bezpieczne, aktywuje się wyłącznik awaryjny.

VPN rozłączy Cię z Internetem. Nie będziesz narażony na przypadkowe narażenie. ExpressVPN ma również rygorystyczną politykę dotyczącą danych. Serwis nie przechowuje żadnych danych ani historii swoich użytkowników .

ExpressVPN jest zarówno bezpieczny, jak i elastyczny. Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy użytkownicy ExpressVPN mogą korzystać z jego usług za darmo aż do 30 dni. Jeśli jesteś zadowolony z usługi, kontynuuj subskrypcję. Jeśli nie, po prostu wyślij prośbę o zakończenie subskrypcji.

Bez problemu odzyskasz swoje pieniądze . Ich obsługa klienta jest bardzo profesjonalna, ponieważ działają na rynku od lat. Nie będą zadawać Ci zbyt wielu pytań i anulują Twoją subskrypcję premium.

Jeśli chcesz wypróbować premium VPN za darmo, ExpressVPN jest najlepszym wyborem . Korzystaj z ich usługi i oglądaj Popcorn Time całkowicie bezpłatnie przez cały miesiąc.

Skonfiguruj najlepszą sieć VPN na czas popcornu — przewodnik krok po kroku

Korzystanie z VPN do oglądania Popcorn Time jest niezbędne. Sam proces jest bardzo łatwy. W kilku prostych krokach możesz bezpiecznie oglądać programy telewizyjne i filmy. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do strony internetowej Popcorn Time . Pobierz aplikację na swoje urządzenie. Zainstaluj to.
 2. Wybierz zaufaną sieć VPN. Przejdź do ich strony internetowej. Polecamy ExpressVPN .
 3. Stwórz nowe konto. Wybierz plan odpowiadający Twoim potrzebom funkcjonalnym i finansowym.
 4. Pobierz VPN. Zainstaluj i uruchom go na swoim urządzeniu.
 5. Wybierz serwer zlokalizowany w preferowanym regionie.
 6. Połącz się z tym serwerem za pomocą jednego kliknięcia.
 7. Uruchom aplikację Popcorn Time. Bezpiecznie przesyłaj strumieniowo wszystkie swoje ulubione treści.

Czy korzystanie z VPN do oglądania Popcorn Time jest legalne?

Używanie VPN jest legalne . Agencje zniechęcają ich. Ale ich użycie jest całkowicie legalne. Jeśli pobierasz VPN i używasz go do przeglądania Internetu, nie uczestniczysz w żadnych nielegalnych praktykach.

Duże organizacje korzystają z VPN, aby chronić swoje wrażliwe dane. Podobnie każdy inny ma prawo do bezpieczeństwa danych. W niektórych regionach kilku dostawców usług VPN zostało zablokowanych.

Jednak blokowanie wszystkich sieci VPN jest niepraktyczne. Władze muszą przyznać użytkownikom Internetu prawo do prywatności. Nie mogą więc zmusić użytkowników do ujawnienia swoich danych w Internecie. Korzystanie z VPN w Internecie jest legalne i powszechnie zalecane .

Wniosek

Wiemy, że korzystanie z Popcorn Time bez VPN nie jest bezpieczne. Jeśli więc chcesz oglądać programy telewizyjne i filmy w Popcorn Time, konieczne jest korzystanie z VPN. Chroni Twoje dane przed władzami i pozwala ominąć ograniczenia geograficzne.

To także świetny sposób na dodanie warstwy zabezpieczeń do przeglądania. Twoje bezpieczeństwo cyfrowe wymaga większej uwagi, zwłaszcza podczas uzyskiwania dostępu do ściśle monitorowanych platform, takich jak Popcorn Time. Bardzo ważne jest stawianie bezpieczeństwa cyfrowego ponad wszystko inne w Internecie.

ExpressVPN to niezawodna opcja dla tych, którzy poważnie traktują prywatność swoich danych. To usługa premium, która gwarantuje niesamowite i bezpieczne doświadczenie Popcorn Time. To także świetna sieć VPN na początek dla każdego, kto nie jest jeszcze gotowy na korzystanie z płatnej usługi VPN.

Jeśli chcesz po prostu zapoznać się z VPN i wypróbować coś premium, ExpressVPN będzie najlepszym wyborem. Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy nie będziesz musiał angażować się finansowo, jeśli nie będziesz w stu procentach usatysfakcjonowany.