CyberGhost to potężna sieć VPN z rozległą siecią serwerów. Z biegiem lat rumuńsko-niemiecki gigant zajmujący się ochroną prywatności stał się jednym z największych dostawców usług z milionami użytkowników na całym świecie. Oprócz chwytliwej nazwy CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo i prywatność.

Ta recenzja CyberGhost szczegółowo omawia VPN, jego podstawowe funkcje, ceny, kompatybilność, obsługę klienta i nie tylko.

Przedstawiamy CyberGhost VPN

Założona w 2011 roku firma CyberGhost VPN przeszła długą drogę. Jej innowacyjna wirtualna sieć prywatna oferuje obecnie płatny dostęp do ponad 9400 serwerów w ponad 91 lokalizacjach .

VPN jest wyposażony w wiele unikalnych funkcji, które gwarantują prywatność i bezpieczeństwo użytkownika. Należą do nich przydatny wyłącznik awaryjny, polityka braku logów i serwery Secure Core zapewniające dodatkową ochronę prywatności.

Najważniejsze jest to, że CyberGhost nie idzie na skróty, jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych. Ich wyrafinowane, 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej gwarantuje prywatność w Internecie i wygodę użytkownika bez pogarszania szybkości połączenia.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak blokowanie reklam i ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, CyberGhost oferuje kompresję danych . To wygodne rozwiązanie zarządza zużyciem danych, tworząc uniwersalną pamięć podręczną dla ciężkich plików.

CyberGhost VPN jest kompatybilny z systemami Windows, Mac, Linux, iOS i Android. Można go zintegrować z większością telewizorów Smart TV, routerów i konsol do gier.

Ceny: czy CyberGhost to dobra inwestycja?

Chociaż CyberGhost nie oferuje użytkownikom bezpłatnego planu, rekompensuje to gwarancja zwrotu pieniędzy i bezpłatny okres próbny.

Istnieją trzy plany premium CyberGhost trwające od 1 miesiąca do 3 lat . Te zróżnicowane plany ułatwiają użytkownikom wybór planu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, bez długoterminowych zobowiązań.

 • Abonament 1-miesięczny kosztuje 12,99 USD . Oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 • Plan 6-miesięczny kosztuje 6,99 USD miesięcznie . Plan ten obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 • Plan na 2 lata + 2 miesiące kosztuje 56,97 USD . Użytkownicy są obciążani opłatami za pierwsze 2 lata z góry, a następnie co roku oferowane są dokładne opłaty. Ten plan obniża miesięczny koszt do zaledwie 2,11 USD . Obejmuje 3 bezpłatne miesiące. 

*Wszystkie ceny zostały sprawdzone w sierpniu 2023. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Arkusz podsumowujący

FUNKCJA DOSTĘPNOŚĆ
Z jakiego szyfrowania VPN korzysta CyberGhost? AES 256 bitów
Protokoły VPN? IKEv2, OpenVPN, WireGuard®
Ile urządzeń można podłączyć jednocześnie? Do 7 urządzeń
Czy CyberGhost obsługuje przesyłanie strumieniowe? Tak, opiera się na serwerach zoptymalizowanych pod kątem przesyłania strumieniowego.
Kompatybilne urządzenia? Android, iOS, Mac, Windows, Linux, Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV 3/4, PlayStation 3/4. Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii i Nintendo Switch.
Ile serwerów VPN udostępnia CyberGhost? 9400+
Czy oferuje politykę braku logów? Tak.
Czy CyberGhost zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy? CyberGhost oferuje 15-dniową i 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w zależności od wybranego planu.
Czy nadaje się do torrentowania? CyberGhost obsługuje torrenty P2P.
Ile lokalizacji serwerów udostępnia CyberGhost? 91+
Czy jest wyposażony w wyłącznik awaryjny? Tak
Przepustowość łącza? Nieograniczony

Korzystanie z CyberGhost

Korzystanie z CyberGhost VPN jest proste. Panel aplikacji jest przyjazny dla użytkownika, łatwy w konfiguracji i nie stanowi wyzwania dla osób, które nie są obeznane z technologią.

Elegancki i atrakcyjny wygląd sprawia, że ​​podstawowe funkcje, takie jak ustawienia, serwery P2P itp., są łatwe do zlokalizowania.

CyberGhost wyznaczył klientów dla kompatybilnych urządzeń wymienionych powyżej. Oferuje także bezpłatne rozszerzenia dla głównych przeglądarek, takich jak Chrome, Firefox i Opera.

Po załadowaniu aplikacji przełącz przycisk zasilania, aby aktywować VPN. Możesz zmienić lokalizację serwera i inne ustawienia, aby dostosować sposób przeglądania.

Regiony kompatybilne z CyberGhost

CyberGhost oferuje szeroki zasięg, nawet w regionach, w których VPN nie są preferowane, np. w Afryce. Niektóre z ich serwerów są wirtualne bez rzeczywistych lokalizacji fizycznych, co ułatwia łączność.

Czy wiesz, że prawie wszystkie serwery VPN są zakazane w Chinach? Jednak CyberGhost nie jest jednym z nich .

Jej flota składa się obecnie z ponad 91 krajów i 9700 serwerów. Ta duża liczba wyróżnia je na tle konkurencji.

Najwyższej klasy torrenty i streaming dzięki CyberGhost VPN

Udostępnianie plików P2P jest często problemem dostawców VPN ze względu na kwestie prawne i dotyczące praw autorskich. Torrentowanie oznacza przesyłanie lub pobieranie plików z urządzeń innych użytkowników zamiast z serwera centralnego. 

Ruch P2P wymaga dużej ilości danych. Zarządzanie dużą liczbą połączeń wymaga znacznej przepustowości i zasobów. Niektóre osoby korzystają również z udostępniania plików P2P w celu dystrybucji złośliwego oprogramowania i pirackich treści; dlatego większość dostawców VPN nie obsługuje torrentów.

Na szczęście CyberGhost oferuje połączenie P2P. Niektóre z jego serwerów specjalizują się w udostępnianiu plików P2P.

 

CyberGhost jest również zoptymalizowany pod kątem transmisji strumieniowej. Możesz bez problemu odblokować treści objęte ograniczeniami geograficznymi na platformach takich jak Amazon Prime, Netflix, BBC iPlayer i HBO Max.

Główne cechy CyberGhost

Kilka godnych uwagi funkcji CyberGhost obejmuje:

 1. Polityka braku logów : Polityka braku logów odnosi się do zobowiązania dostawców usług do przechowywania informacji nieprywatnych. Dane te obejmują historię przeglądania, czas trwania sesji, znaczniki czasu, adresy IP itp . CyberGhost oferuje politykę braku logów , co potwierdził raport z audytu przeprowadzonego w 2022 roku przez firmę Deloitte. Ta funkcja zapobiega niewłaściwemu wykorzystaniu i ujawnieniu danych osobowych.
 2. Szybkie przesyłanie strumieniowe i torrentowanie : Serwery CyberGhost są zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego i torrentów W przeciwieństwie do innych sieci VPN, ich wyspecjalizowane serwery obsługują różne zadania i zwiększają prędkość pobierania. CyberGhost współpracuje również z serwerami gier i klientami P2P, nawet w krajach objętych sankcjami.
 3. Szyfrowanie wysokiej jakości : ChigyberGhost jest wyposażony w 256-bitowe szyfrowanie AES . To szyfrowanie na poziomie wojskowym należy do najpotężniejszych na świecie. Obsługuje protokoły VPN, w tym IKEv2, OpenVPN i WireGuard®.  Zapewnia to niemożliwą do złamania ochronę całego połączenia.
 4. Rozbudowana sieć serwerów : CyberGhost ma ponad 9400 serwerów rozmieszczonych w 91 krajach . Ta rozległa sieć serwerów zapobiega ograniczaniu przepustowości przez dostawcę usług internetowych i innym problemom. Użytkownicy mogą przełączać się między serwerami VPN w okresach dużych opóźnień.
 5. Automatyczny wyłącznik awaryjny : Podobnie jak wszystkie sieci VPN premium, CyberGhost zawiera wyłącznik KillSwitch. Podczas niestabilnych lub utraconych połączeń wyłącznik awaryjny jest uruchamiany automatycznie, aby Twoje urządzenia były zawsze bezpieczne.
 6. Jednoczesne połączenia : CyberGhost umożliwia podłączenie do 7 urządzeń w ramach jednej subskrypcji . Możesz cieszyć się nieprzerwanym przesyłaniem strumieniowym i przeglądaniem na różnych urządzeniach, bez opóźnień i problemów z wydajnością.
 7. Przejrzystość : CyberGhost to pierwsza usługa VPN , która zaczęła publikować raporty przejrzystości . W 2011 r. CyberGhost zaczął corocznie publikować te raporty. Zawierają wgląd w doświadczenia użytkowników i inne istotne statystyki.
 8. Szeroka kompatybilność : CyberGhost jest kompatybilny z większością urządzeń, od głównych systemów operacyjnych komputerów po konsole do gier i telewizory Smart TV.
 9. Inteligentne reguły : dla użytkowników, którzy chcą zautomatyzowanych sieci VPN, umożliwiają to inteligentne reguły. Możesz skonfigurować ponowne uruchamianie systemu, połączenia z serwerem i automatyczne uruchamianie programów. Inteligentne reguły idą dalej dzięki niebezpiecznym wyzwalaczom sieciowym.
 10. Dedykowany adres IP: Publiczna sieć Wi-Fi jest wylęgarnią cyberprzestępców. Co więcej, unikalny system tokenów aplikacji oznacza, że ​​CyberGhost może pomóc Ci zapobiec takim kradzieżom danych . Twój dedykowany adres IP nie będzie prowadził do Twojego konta ani szczegółów rejestracji. Ich serwery NoSpy uniemożliwiają również dostęp osobom trzecim.
 11. Tylko pamięć RAM : Serwery CyberGhost korzystają wyłącznie z pamięci RAM . Oznacza to, że dane użytkownika są przechowywane tymczasowo, a nie na dyskach twardych, co stanowi dodatkową warstwę ochrony. Ponadto ponowne uruchomienie całkowicie usuwa dane . Od ruchu dziennika po dane połączenia – wszystkie informacje dotyczące przeglądania są zabezpieczone.

CyberGhost oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak:

 • Tunelowanie dzielone
 • Całodobowa obsługa czatu na żywo
 • Nieograniczona przepustowość lub wykorzystanie danych
 • Ochrona przed wyciekami DNS i IP
 • Blokada reklam
 • Wyspecjalizowane serwery do gier, torrentów i transmisji strumieniowych

Zaawansowana obsługa klienta

Obsługa klienta CyberGhost jest uważana za jedną z najlepszych ze względu na różne opcje kontaktu. Oprócz całodobowego czatu na żywo VPN oferuje dedykowany portal obsługi klienta. Ta witryna zawiera różne przewodniki, szczegółowe informacje dotyczące rozwiązywania problemów, często zadawane pytania i ogłoszenia.

+ ZALETY

 • Rozległa sieć serwerów w wielu krajach.
 • Przyjazny dla P2P – możesz korzystać z aplikacji torrentowych bez opóźnień i blokad.
 • Interfejs aplikacji jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w przeglądaniu.
 • Zapewnia dedykowane serwery do przesyłania strumieniowego, gier i torrentów dla optymalnych prędkości.
 • Silne bezpieczeństwo użytkownika dzięki funkcjom takim jak automatyczny wyłącznik awaryjny, ochrona przed wyciekiem DNS i IP itp.

- CONS

 • Aplikacje dla systemów Linux, MacOS i iPhone mają ograniczone funkcje. To komplikuje użytkowanie.
 • Czasami powodują problemy z dostępem do określonych stron internetowych i platform.
 • Niektóre dane są rejestrowane w celu poprawy jakości obsługi klientów
 • Akceptuj tylko BitPay, PayPal i karty kredytowe.

Ocena CyberGhost

Cechy 8,5
prywatność i bezpieczeństwo 9
Poziom szyfrowania 9
Strumieniowe przesyłanie multimediów 9
Czat i wsparcie 9
Torrentowanie 9
Średnia ocena 8.9

Recenzja CyberGhost: końcowe przemyślenia

Podobnie jak w przypadku wszystkich sieci VPN, wybór dobrej sieci VPN odpowiadającej Twoim potrzebom sprowadza się do zaufania. CyberGhost to wiodąca na rynku opcja znana ze swojej znakomitej wydajności. Oferuje szybkość, solidne bezpieczeństwo i intuicyjny interfejs za niższą cenę.

CyberGhost zapewnia także anonimowość przeglądania, jednocześnie odblokowując popularne usługi przesyłania strumieniowego, torrentów i gier bez spowalniania połączeń internetowych. Dla nowych użytkowników VPN, dla których priorytetem jest personalizacja i niedrogie, elastyczne opcje. CyberGhost to doskonałe narzędzie.