Minęło ponad dziesięć lat od wprowadzenia PureVPN w branży VPN. Wirtualna sieć prywatna z siedzibą w Hongkongu oferuje solidne szyfrowanie na poziomie wojskowym, wiele funkcji bezpieczeństwa i optymalizację serwerów. Dzięki rozległej sieci serwerów i szybkim połączeniom Pure VPN ma wiele do zaoferowania użytkownikom poszukującym ochrony przed przesyłaniem strumieniowym i torrentami.

Ale czy PureVPN jest naprawdę bezpieczny? Czy ma politykę rejestrowania?

Ta recenzja obejmuje główne funkcje, możliwości torrentowania, obsługę klienta oraz zalety i wady PureVPN.

PureVPN: ceny i plany

PureVPN ma kilka planów subskrypcji, które zaspokoją unikalne potrzeby każdego użytkownika.

Plany te są podzielone na 3 kategorie: 1 miesiąc, 1 rok i 2 lata . Możesz wybierać spośród:

(stan na 1 sierpnia 2023 r.)

Typ planu 1 miesiąc 1 rok
(rozliczane co roku + trzy miesiące bezpłatnie.)
2 lata
(rozliczanie co dwa lata + trzy miesiące bezpłatnie.)
Standard:

 • Podstawowy, szybki dostęp VPN
Kosztuje  11,95 USD miesięcznie za plan 1-miesięczny. Kosztuje 3,74 USD miesięcznie za pakiet na rok po 66% rabacie. Kosztuje 2,06 USD miesięcznie po 81% rabacie. 
Plus:

Wszystkie standardowe funkcje i:

 • Menedżer haseł
 • Kompleksowe szyfrowanie plików
Kosztuje 15,95 USD miesięcznie za plan 1-miesięczny.  Kosztuje 5,82 USD miesięcznie po 63% rabacie. Koszty

2,99 USD miesięcznie po 81% rabacie. 

Maks:

Wszystkie funkcje standardowe + plus i:

 • Menedżer prywatności osobistej
Kosztuje 19,95 USD miesięcznie w przypadku planu 1-miesięcznego . Kosztuje 7,49 USD miesięcznie po 62% rabacie.  Kosztuje 4,49 USD miesięcznie po 77% rabacie. 

PureVPN oferuje również 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz także skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego za 0,77 GBP. Po zakończeniu okresu subskrypcji automatycznie przekształca się ona w roczną subskrypcję regularną. Metody płatności obejmują karty kredytowe, PayPal i kryptowaluty.

*Wszystkie ceny zostały sprawdzone w sierpniu 2023. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Cechy wyróżniające PureVPN

FUNKCJA DOSTĘPNOŚĆ
Czy PureVPN ma politykę braku logów? Tak, oferuje politykę braku logów
Czy dostępna jest szybka transmisja strumieniowa? Tak, PureVPN ma dedykowane, zoptymalizowane serwery do przesyłania strumieniowego
Protokoły VPN? OpenVPN, IKEv2, IPSec
Czy PureVPN oferuje politykę zwrotów? Tak, zapewnia 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
Czy ma wyłącznik awaryjny? Tak
Ile połączeń oferuje dostawca? Do 10
Ile serwerów ma PureVPN? Ponad 6500 serwerów wirtualnych i fizycznych w 78 krajach.
Jakie szyfrowanie VPN oferuje PureVPN? AES-256
Obsługiwane platformy? iOS, Windows, Mac, Linux, rozszerzenia przeglądarki, Android itp.
Czy oferuje całodobową obsługę klienta? Tak, dostępna jest obsługa czatu na żywo
Czy nadaje się do P2P? Tak, określone serwery są zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego.

Korzystanie z PureVPN

Interfejs PureVPN jest bardzo łatwy w obsłudze. Posiada natywne aplikacje dla różnych platform, w tym Windows, macOS, Linux, Android i iOS.

Proces wdrażania z przewodnikiem jest idealny dla nowych i nieobeznanych z technologią użytkowników. Wyświetla monity na każdym etapie konfiguracji, aż będziesz gotowy do nawiązania połączenia.

Po zainstalowaniu aplikacji PureVPN i zarejestrowaniu konta wybranie i połączenie z serwerem zajmuje kilka sekund. Obsługuje nieprzerwane połączenia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem różnych serwerów. Możesz przeglądać różne polecane i popularne serwery, aby znaleźć serwer idealnie odpowiadający Twoim potrzebom przeglądania.

PureVPN do torrentowania

PureVPN jest szybki, niezawodny i bezpieczny, więc nie musisz się martwić przed pobraniem plików. Polityka zerowego logu jest zgodna z anonimowością potrzebną do torrentowania.

Zatem PureVPN jest przyzwoitą opcją do torrentowania . Nie wszystkie serwery obsługują torrenty; jednak te zoptymalizowane pod kątem P2P działają świetnie.

PureVPN do przesyłania strumieniowego

PureVPN nie jest najlepszy do odblokowywania treści Netflix. Może jednak odblokować treści objęte ograniczeniami geograficznymi na określonych serwerach. Funkcja Proxy Control omija ograniczenia geograficzne, ale narusza szyfrowanie. VPN odblokowuje także witryny takie jak BBC iPlayer, Hulu i Amazon Prime Video . Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają ekstremalne przeciążenia i niskie prędkości.

Najważniejsze informacje

Co sprawia, że ​​PureVPN jest niesamowitą wirtualną siecią prywatną? Oto jego najważniejsze cechy.

Szeroka sieć serwerów

PureVPN ma ponad 6500 serwerów w ponad 70 krajach w ponad 88 lokalizacjach. Usługa oferuje wiele adresów IP, co zapewnia najwyższą elastyczność. Możesz uzyskać dostęp do zoptymalizowanych serwerów z ich aplikacji na Androida, aby zapewnić bezpieczeństwo, udostępnianie plików P2P, przesyłanie strumieniowe i swobodę Internetu. Oferuje również serwery odporne na działanie kwantowe, które poprawiają bezpieczeństwo i prywatność dzięki kluczom szyfrującym.

Tunelowanie dzielone

PureVPN oferuje dzielone tunelowanie w aplikacjach dla Wdów i Androida, aby zaoszczędzić przepustowość. Funkcja dzielonego tunelowania kieruje cały ruch internetowy dwiema ścieżkami. Jedna to trasa VPN, a druga to prosta trasa internetowa . Mówiąc najprościej, niektóre aplikacje są szyfrowane, podczas gdy inne korzystają ze zwykłego połączenia internetowego.

Wyłącznik awaryjny

Przełącznik „zabicia” to bonus dla bezpieczeństwa VPN. Blokuje wszystkie Twoje działania online, gdy połączenie zostanie przerwane. PureVPN zawiera automatyczny wyłącznik awaryjny, który zapobiega naruszeniu danych lub wyciekom.

PureKeep

PureVPN ma najwyższy standard 256-bitowego szyfrowania AES i obsługuje protokoły OpenVPN, IKEv2 i IPSec, zapewniając nieprzeniknione bezpieczeństwo. Aby uzyskać wyższy poziom, VPN oferuje zarządzanie hasłami PureKeep. Korzystając z najnowocześniejszego szyfrowania, możesz bezpiecznie przechowywać poufne informacje, takie jak hasła i dane bankowe. Dzięki PureKeep możesz automatycznie wypełniać lub tworzyć wspólne skarbce. Ta funkcja kosztuje tylko dodatkowe 0,78 GBP miesięcznie w przypadku dowolnej subskrypcji.

Prędkość hipersoniczna

PureVPN twierdzi, że oferuje ultraszybkie połączenia 2 Gb/s. Rozbudowana sieć serwerów, szybkie serwery i recenzje użytkowników sugerują to samo. Protokół WireGuard oferuje najwyższe prędkości pobierania, ale wyłącza dzielone tunelowanie i dedykowane adresy IP.

Unikalna obsługa klienta PureVPN

Jeśli napotkasz problemy z usługą, PureVPN działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, zespół wsparcia PureVPN jest pomocny i przyzwoity. Starają się rozwiązywać problemy najlepiej jak potrafią.

PureVPN oferuje również dedykowaną sekcję „ Pomoc ” dla klientów, zawierającą przewodniki, często zadawane pytania, wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, informacje rozliczeniowe i inne szczegóły dotyczące usługi.

+ ZALETY

 • Szyfrowanie AES-256 na poziomie wojskowym i brak wycieków DNS
 • Obsługuje przekierowanie portów
 • Pracuje w Chinach
 • Oferuje rozległą sieć serwerów z opcjami fizycznymi i wirtualnymi
 • Możesz dodać ich menedżera haseł za minimalną opłatą.

- CONS

 • Problemy z połączeniem
 • Niektóre funkcje nie są kompatybilne z protokołem WireGuard
 • Aplikacja dla systemu Linux jest ograniczona

Ocena PureVPN

Cechy 7
prywatność i bezpieczeństwo 8
Poziom szyfrowania 9
Strumieniowe przesyłanie multimediów 8
Czat i wsparcie 9
Torrentowanie 8
Średnia ocena 8.2

Recenzja PureVPN: podsumowanie

PureVPN oferuje plany premium w atrakcyjnych cenach , serwery odporne na kwanty i obsługę wielu protokołów. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór VPN dla użytkowników na wszystkich poziomach. Gwarantuje także niesamowitą prędkość i niezawodne szyfrowanie, aby zagwarantować wydajność.

Serwery PureVPN skutecznie omijają Netflix, YouTube i inne witryny do przesyłania strumieniowego. Ponadto posiada protokół tunelowania SSTP, co oznacza, że ​​powinien działać w Chinach. Jednak ze względu na ograniczoną użyteczność aplikacji i inne problemy PureVPN może nie być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich.

Czy korzystałeś z usług PureVPN? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!