Posiadanie konta Netflix sprawia, że ​​przesyłanie strumieniowe jest dziecinnie proste. Niektórzy zastanawiają się, czy na tym samym koncie mogą oglądać brytyjski serwis Netflix za granicą . To pytanie zadaje wiele osób, które chcą korzystać z brytyjskiego katalogu Netflix w innym kraju.

W tym poście przedstawimy prosty trik, który pomoże Ci oglądać brytyjski serwis Netflix, gdy jesteś poza granicami kraju. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z brytyjskiego serwisu Netflix za granicą .

Odblokuj świat rozrywki dzięki ExpressVPN: teraz z 49% rabatem i 3 dodatkowymi miesiącami za darmo

Poczuj dreszczyk emocji związany z oglądaniem filmów i seriali na Netflix, bez względu na to, gdzie jesteś, dzięki ExpressVPN. Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego z gwarancją zwrotu pieniędzy i bez wysiłku przeglądaj swoje ulubione programy na Netflix.

Transmisja strumieniowa za pośrednictwem serwisu Netflix

Netflix jest jednym z czołowych dostawców usług VOD i streamingu na świecie. Jest także właścicielem kilku najchętniej oglądanych programów w Internecie.

Chociaż większość ludzi odkryła ją w ostatniej dekadzie, firma została założona w 1997 roku. Na początku swojej działalności Netflix działał jako wypożyczalnia wysyłkowa, wypożyczając kasety VHS i DVD.

Ten model biznesowy obowiązywał do 2006 r. Na początku 2007 r. Netflix wprowadził usługę multimediów strumieniowych , obejmującą początkowo tylko 1000 filmów w swojej bibliotece. Dopiero w 2017 roku Netflix zaczął produkować treści na arenie międzynarodowej i rozwijać się globalnie.

Obecnie Netflix jest dostępny w 190 krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego usługi Netflix różnią się w różnych krajach?

Być może zauważyłeś, że biblioteka treści różni się, jeśli korzystasz z serwisu Netflix w różnych krajach. Chociaż niektóre treści nakładają się na siebie, każdy region dodaje do biblioteki swój niepowtarzalny charakter.

Na przykład Netflix US ogranicza swoje treści poza Stanami Zjednoczonymi.

Dzieje się tak głównie ze względu na zasady dotyczące praw autorskich i tantiem . Każdy kraj egzekwuje swoje przepisy dotyczące własności intelektualnej powstałej na jego terytorium.

Zatem program licencjonowany wyłącznie w Wielkiej Brytanii nie będzie dostępny w innych krajach, chyba że będziesz oglądać Netflix UK za granicą.

Jak przesyłać strumieniowo poza strefę dostępności, aby odblokować Netflix UK

Kluczowe pytanie brzmi: „ Czy mogę oglądać Netflix za granicą? ” Tak, to możliwe. Aby oglądać Netflix UK za granicą, możesz skorzystać z wirtualnej sieci prywatnej . Oto, jak uzyskać dostęp do Netflix UK za pomocą VPN.

Istotną funkcją VPN jest ukrywanie Twojego adresu IP i zastąpienie go lokalizacją serwera dostarczoną przez Twoją usługę VPN. Ta czynność usuwa ograniczenia blokowania geograficznego .

Aby korzystać z serwisu Netflix za granicą, zmień lokalizację na Wielką Brytanię za pomocą VPN i odśwież przeglądarkę. Odkryjesz szerszą ofertę filmów, programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych.

Odblokuj oglądanie brytyjskiego serwisu Netflix za pomocą VPN

Ponieważ Wielka Brytania była kiedyś częścią UE, ludzie potrzebują wyjaśnienia, czy wszystkie państwa UE udostępniają te same treści Netflix. Należy jednak pamiętać, że kraje UE nie korzystają z tej samej biblioteki multimediów Netflix.

Każdy kraj ma swoją unikalną treść. Aby oglądać brytyjski serwis Netflix za granicą, potrzebujesz sieci VPN działającej w Twojej bieżącej lokalizacji. Optymalnym wyborem w tym przypadku jest ExpressVPN, który działa globalnie i idealnie nadaje się do dostępu do Netflix UK za granicą.

Oto kroki, jak oglądać brytyjski serwis Netflix za pomocą VPN :

Funkcje ExpressVPN

Poniżej znajduje się kilka niezwykłych funkcji, które oferuje ExpressVPN.

Protokół Lightway

ExpressVPN wykorzystuje protokół Lightway do utrzymania szybkiego Internetu przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa w Internecie . Minimalizuje także zużycie baterii , umożliwiając dłuższe korzystanie z urządzenia przed ponownym naładowaniem.

Wyłącznik awaryjny

Funkcja Kill Switch jest kluczowa. Zapewnia, że ​​w przypadku nagłego zerwania połączenia internetowego żadne informacje nie wyciekną przypadkowo do potencjalnych osób podsłuchujących.

Zaufany serwer

ExpressVPN korzysta z funkcji Trusted Server w celu regularnej aktualizacji i optymalizacji istniejących serwerów . Dzięki temu zawsze masz dostęp do najwyższej jakości serwerów dostosowanych do Twoich stron internetowych.

Tunelowanie dzielone

Dzięki Split Tunneling możesz wybrać, które strony internetowe lub działania chcesz szyfrować , a które nie. Możesz na przykład oglądać serwis Netflix za granicą, korzystając z dzielonego tunelowania, szyfrując tylko przeglądarkę, której używasz do korzystania z serwisu Netflix. Następnie możesz pozostawić inne działania niezaszyfrowane.

Nie martw się, jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące ExpressVPN. Jego elastyczne usługi zapewniają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy , umożliwiając przetestowanie jego funkcji.

Lista najwyższej klasy sieci VPN spełniających Twoje potrzeby przeglądania

Istnieje już wystarczający dowód, aby stwierdzić, że ExpressVPN jest najodpowiedniejszą opcją dla Twoich potrzeb związanych z przesyłaniem strumieniowym. Nie jest to jednak jedyna opcja dostępu do brytyjskiego serwisu Netflix za granicą.

Czy możesz oglądać Netflix za granicą za pomocą innych sieci VPN? Oczywiście, ale sprowadza się to do wybrania odpowiedniego VPN do Twoich potrzeb.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji nadal powinieneś zapoznać się z innymi opcjami VPN. Dostawcy VPN wymienieni poniżej oferują podobne doświadczenia jak ExpressVPN. Sprawdź je, przeczytaj recenzje i znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Najlepszy wybór

Express VPN

 • Najlepsze w swojej klasie szyfrowanie
 • Całodobowe wsparcie przez czat na żywo
 • Technologia TrustedServer
 • Brak dzienników aktywności

Private Internet Access VPN

 • Ścisła polityka braku logów
 • Łatwa konfiguracja
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Zaawansowane funkcje

CyberGhost VPN

 • Polityka braku logów
 • Silne szyfrowanie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie 24/7

IPVanishVPN

 • Zaawansowane szyfrowanie
 • Bezpieczny dostęp
 • Anonimowość w Internecie
 • Niezmierzone połączenia

NordVPN

 • Obsługa szyfrowania
 • Funkcja siatki
 • Monitor ciemnej sieci
 • SmartPlay

Dlaczego sieci VPN są najlepszymi towarzyszami przeglądania

Czy sieci VPN nadają się tylko do przesyłania strumieniowego i oglądania ulubionych programów Netflix UK za granicą? Nie bardzo.

Oto kilka innych zalet tych wszechstronnych narzędzi.

Omiń geoblokady

Sieci VPN umożliwiają dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi , w tym Netflix, Hulu i wielu innych usług przesyłania strumieniowego.

Większe bezpieczeństwo i prywatność w Internecie

Sieci VPN działają poprzez szyfrowanie danych i ukrywanie adresu IP . Chroni to Twoje dane osobowe przed wścibskimi oczami w Internecie.

Jest to szczególnie przydatne podczas uzyskiwania dostępu do Internetu za pośrednictwem bezpłatnej lub publicznej sieci Wi-Fi.

Często zadawane pytania

Możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami Netflix UK, jeśli masz wzorową usługę VPN, taką jak ExpressVPN . ExpressVPN zapewnia brytyjski adres IP. Możesz go użyć, aby łatwo uzyskać dostęp do brytyjskiej biblioteki Netflix.

Po zarejestrowaniu konta nie będziesz już mógł zmienić kraju swojego konta. Jedyną metodą jest uzyskanie prawidłowego adresu i numeru telefonu w regionie, w którym chcesz oglądać Netflix.

W przeciwnym razie jedyną alternatywą jest użycie VPN, takiego jak ExpressVPN.

Netflix zatrzymuje bezpłatne sieci VPN, blokując ich adresy IP , zwłaszcza te z centrów danych. Jeśli jednak korzystasz z zaufanej usługi, takiej jak ExpressVPN , Twój adres IP wygląda tak, jakby pochodził od zwykłego dostawcy Internetu , więc możesz oglądać dalej.

Pamiętaj tylko, aby nie zmieniać regionu w trakcie oglądania, aby uniknąć zakłóceń.

Przed zalogowaniem się do Netflix wystarczy połączyć się z serwerem ExpressVPN . Możesz wybrać ponad 94 kraje i cieszyć się ulubionymi programami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Która sieć VPN najlepiej oglądać Netflix?

ExpressVPN to najlepszy wybór, jeśli chodzi o streaming bez ograniczeń geograficznych w serwisie Netflix UK.

Wniosek

Wreszcie odpowiedź na Twoje pytanie: „Czy mogę uzyskać dostęp do mojego brytyjskiego serwisu Netflix za granicą?” jest twierdząca. Jeśli korzystasz z wydajnej sieci VPN, takiej jak ExpressVPN , możesz oszukać Netflix, aby uwierzył, że uzyskujesz dostęp do jego treści z Wielkiej Brytanii.

Oznacza to, że możesz korzystać z serwisu Netflix UK w dowolnym kraju .

Wisienką na torcie jest to, że możesz skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego z ExpressVPN . Obejmuje to również pełną gwarancję zwrotu pieniędzy .

Jeśli zdecydujesz się anulować subskrypcję w ciągu tych 30 dni, otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.