Najlepsze usługi VPN: zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności online

W miarę jak nasza obecność w Internecie staje się powszechna, rosną także przypadki cyberprzestępczości i naruszeń bezpieczeństwa danych. Dlatego mamy taką obsesję na punkcie wirtualnych sieci prywatnych lub VPN . Być może słyszałeś o tym narzędziu, ale naszym zadaniem jest pomóc Ci zrozumieć jego znaczenie w procesie przeglądania.

Wiele osób zakłada, że ​​samo posiadanie VPN oznacza, że ​​jesteś chroniony. Więc po prostu pobierają pierwszy, który się pojawi.

Jednak uzyskanie najbardziej wydajnej usługi VPN to mądra inwestycja w ochronę Twojej prywatności.

Zrozumienie VPN

Możesz sobie wyobrazić VPN jako magiczny koc lub tunel, który ukrywa wszystko pod nim.

Bez ochrony Twój dostawca usług internetowych i inne podmioty mogą zobaczyć Twoje dane podczas przeglądania Internetu. Jednak VPN chroni Twoje dane w zaszyfrowanym tunelu , uniemożliwiając każdemu dostęp.

Najlepszy czas na zakup VPN

Najlepszy czas na zakup VPN jest teraz , zwłaszcza jeśli jesteś zagorzałym użytkownikiem mediów społecznościowych. Pamiętaj też, że Twitter, LinkedIn i YouTube to media społecznościowe.

Ponadto ochrona Twojej prywatności w Internecie jest równie ważna jak w trybie offline.

Gdy korzystasz z aplikacji VPN, Twój adres IP jest ukryty i łączysz się z serwerem w innej lokalizacji. Ostatecznie ten serwer przydziela Ci nowy adres IP. Zatem uzyskujesz dostęp do Internetu z tej lokalizacji.

Ta funkcja jest cenna dla ludzi biznesu i osób często podróżujących . Umożliwia im dostęp do stron internetowych z ograniczeniami geograficznymi i zablokowanymi, ominięcie cenzury i uniknięcie inwigilacji.

Gdzie kupić VPN

W Internecie można znaleźć wiele opcji VPN . Ale powinni być dobrzy w ukrywaniu twoich informacji. Poniżej kilka praktycznych na rok 2023, według różnych wymagań.

ExpressVPN

ExpressVPN
  • Doskonały do ​​przesyłania strumieniowego
  • Łatwy w użyciu
  • Doskonała ochrona anonimowości
  • 0-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
93%
Private Internet Access

Private Internet Access
  • Duża prędkość przesyłania strumieniowego
  • Przyjazny w użyciu
  • Ponadprzeciętna ochrona
90%
NordVPN

NordVPN
  • Dobre do torrentowania
  • Łatwy w użyciu
  • Doskonała ochrona
90%
CyberGhost VPN

CyberGhost
CyberGhost VPN działa z Chin. To jedna z najlepszych dostępnych usług VPN. CyberGhost oferuje również przyjazny interfejs użytkownika, dzięki czemu możesz sobie z tym poradzić.
89%

Czy darmowe jest tak samo dobre jak płatne?

Najważniejszą kwestią jest wybór pomiędzy płatną a bezpłatną usługą VPN. Przed wyborem powinieneś wypróbować różne opcje dla siebie. Możesz to zrobić, wypróbowując bezpłatne wersje próbne . Jednakże, zgodnie z podstawową zasadą, nie powinieneś w pełnym wymiarze czasu polegać na bezpłatnych sieciach VPN.

Dzieje się tak, ponieważ sprzedają dane użytkownika i naruszają Twoją prywatność. Dlatego wybierz płatne aplikacje VPN oferujące lepsze funkcje prywatności i bezpieczeństwa , kompletne usługi i ochronę danych.

Ostatnie słowa

Podsumowując, dobra sieć VPN chroni Twoją prywatność i jest wszechstronna . Ponadto pliki cookie witryny śledzą dane przeglądania. Ostatecznie mógłby zostać sprzedany zewnętrznym korporacjom lub wykorzystany do ukierunkowanych reklam.

Dlatego zapewnij sobie bezpieczeństwo, korzystając z odpowiedniej usługi VPN.