Sky Broadband Shield chroni dzieci przed dostępem do treści objętych ograniczeniami wiekowymi. To system kontroli rodzicielskiej, który ma zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Otrzymujesz Sky Broadband Shield i otrzymujesz połączenie Sky . Blokuje nawet inne treści dostępne dla dorosłych.

Piłka nożna, inne sporty, serwisy społecznościowe i serwisy do transmisji strumieniowej. Sky Shield może zablokować je wszystkie. Może nawet blokować gry. Nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać swojej subskrypcji Sky. Jeśli chcesz uzyskać maksymalną wartość, potrzebujesz VPN .

Użyj ExpressVPN, aby ominąć Sky Broadband Shield i uzyskać 49% zniżki oraz 3 miesiące ZA DARMO

Obejdź ograniczenia Sky Broadband Shield i korzystaj z internetu bez cenzury dzięki ExpressVPN. Wypróbuj ExpressVPN przez 30 dni i uzyskaj gwarancję zwrotu pieniędzy. Pospiesz się, zdobądź tę ekskluzywną ofertę już dziś, zanim się skończy!

Dlaczego warto skorzystać z obejścia Sky Broadband Shield?

Niektóre treści nie są odpowiednie dla małych dzieci. Rodzice mogą martwić się treściami, jakie konsumują ich dzieci. Treści dla dzieci muszą być dostosowane do ich możliwości umysłowych. Niektóre treści mogą nawet zaszkodzić ich psychologii.

Dzięki Sky Shield możesz chronić dzieci przed dostępem do treści nieodpowiednich dla ich wieku. Taka treść nie pojawi się w wynikach wyszukiwania. Zdecydowanie zaleca się, aby rodzice mieli ten filtr PG-13 w subskrypcji swojego kanału telewizyjnego .

Ale nawet jeśli jesteś dorosły. Dostęp do świetnych treści może zostać zablokowany , nawet jeśli nie masz dzieci. Nie możesz więc cieszyć się ulubionymi programami, filmami i sportem. Twoje możliwości stają się ograniczone.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i chcesz uzyskać dostęp do różnorodnych treści, jedyną racjonalną opcją jest ominięcie Sky Broadband Shield .

Jak ominąć Sky Broadband Shield?

Możesz zapytać, czy można ominąć tę tarczę? Czy istnieje sposób na ominięcie tej osłony szerokopasmowej? Odpowiedź na te pytania otworzy przed Tobą więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich ulubionych treści bez problemów.

Najszybszą metodą ominięcia osłony Sky Broadband jest upewnienie się, że korzystasz z VPN . VPN to narzędzie zapewniające prywatność, które chroni Twoje dane w Internecie. Wirtualna sieć prywatna szyfruje i ukrywa Twoje dane osobowe przed innymi osobami w Internecie.

Twoja lokalizacja, urządzenie, serwer lub treści, z których korzystasz. Wszystko pozostaje niewidoczne. Sky Network nie widzi już wszystkich Twoich danych. Dzięki temu jest to łatwy sposób na ominięcie osłony szerokopasmowej Sky Network PG-13 .

5 najlepszych VPN, które skutecznie ominą Sky Broadband Shield

W Internecie dostępnych jest wiele fantastycznych sieci VPN. Szybkie wyszukiwanie w Google wyświetli długą listę. To ekscytująca perspektywa. Może to być również bardzo mylące. Posiadanie tak wielu opcji może wydawać się złym pomysłem, jeśli łatwo się przytłoczysz.

Aby ułatwić Ci życie, przeprowadziliśmy badania. Oto lista naszych ulubionych 5 działających sieci VPN:

Najlepszy wybór

Express VPN

 • Najlepsze w swojej klasie szyfrowanie
 • Całodobowe wsparcie przez czat na żywo
 • Technologia TrustedServer
 • Brak dzienników aktywności

Private Internet Access VPN

 • Ścisła polityka braku logów
 • Łatwa konfiguracja
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Zaawansowane funkcje

CyberGhost VPN

 • Polityka braku logów
 • Silne szyfrowanie
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie 24/7

IPVanishVPN

 • Zaawansowane szyfrowanie
 • Bezpieczny dostęp
 • Anonimowość w Internecie
 • Niezmierzone połączenia

NordVPN

 • Obsługa szyfrowania
 • Funkcja siatki
 • Monitor ciemnej sieci
 • SmartPlay

Dlaczego ExpressVPN ?

ExpressVPN to najlepsza sieć VPN, która pozwala ominąć każdą usługę Sky Broadband Shield. Wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy wiele świetnych sieci VPN, ale ExpressVPN zawsze się wyróżniał. Jedną z jego najbardziej fascynujących funkcji jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy .

Gdy otrzymasz 30-dniową subskrypcję próbną ExpressVPN, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy zostanie automatycznie dodana do Twojego konta. Ciesz się wysokim poziomem bezpieczeństwa i błyskawiczną szybkością. Ciesz się wszystkimi zaletami premium VPN. Jest dostępny w 160 różnych krajach .

Express VPN może odblokować wiele różnych witryn. Podajemy kilka z tych ekscytujących witryn internetowych, które możesz wypróbować:

Najważniejszą cechą jest to, że może blokować Twoją Sky Broadband Shield . Istnieją inne wyjątkowe funkcje ExpressVPN. Jeśli nie możesz się ich doczekać, mamy dobrą wiadomość. Oto nasza lista kilku ciekawych funkcji ExpressVPN:

 • Łatwa dostępność. Można go dostać w 94 krajach .
 • Uzyskaj dostęp do całodobowej obsługi klienta na żywo .
 • Ciesz się dostępem do nieograniczonej przepustowości .
 • Ciesz się nieograniczonym torrentowaniem .
 • Uzyskaj najlepsze szyfrowanie w branży. Uzyskaj hermetyczne funkcje zabezpieczające przed wyciekami .
 • Obsługiwane przez wszystkie urządzenia (iOS/Android/Windows/Chrome/Firefox/Linux).

ExpressVPN jest ulubieńcem fanów, jeśli lubisz oglądać treści międzynarodowe. Nie będziesz skazany na ograniczoną zawartość tylko z powodu ograniczeń geograficznych. Użyj go, aby zablokować Sky Broadband Shield, jeśli chcesz. Zapewni Ci najlepszą jakość VPN.

Proste pobieranie, prosta instalacja i przyjazny interfejs zapewniają mu czołowe miejsce. Dostępne w wielu regionach. Ma serwery na całym świecie. Dostępne na wszystkich platformach cyfrowych. ExpressVPN zmienia zasady gry.

Korzystanie z VPN w celu ominięcia Sky Broadband Shield

Korzystanie z bezpłatnych lub premium sieci VPN w celu ominięcia Sky Broadband Shield jest proste. Chcesz szybko ominąć osłonę Sky Broadband dzięki VPN? Skorzystaj z tych kroków:

 • Ostrożnie wybierz wybraną sieć VPN . Upewnij się, że jest szybki i godny zaufania. Ta sieć VPN pozwoli Ci wyłączyć Sky Broadband Shield. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z ExpressVPN .
 • Pobierz wybraną przez siebie sieć VPN. Teraz zainstaluj go na swoim urządzeniu.
 • Utwórz nowe konto . Wybierz wybrany plan subskrypcji .
 • Wybierz odpowiedni serwer VPN . Połącz się z nim. Upewnij się, że wybrany serwer znajduje się we właściwej lokalizacji. Jeśli wybierzesz serwer w niewłaściwej lokalizacji, kolejne kroki nie będą działać. Niewłaściwe serwery oznaczają również niską prędkość.
 • Uruchom ponownie urządzenie lub odśwież przeglądarkę . Przesyłaj strumieniowo bez przerw. Sky Broadband Shield nie może ograniczać Twojej aktywności.

Aby wszystkie te kroki zadziałały, musisz upewnić się, że serwer, z którym jesteś połączony, jest właściwy. Na przykład, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, potrzebujesz VPN, aby uzyskać dostęp do BBC iPlayer. Twoja sieć VPN musi być połączona z serwerem w Wielkiej Brytanii.

Jeśli spróbujesz otworzyć witrynę BBC iPlayer za pomocą australijskiego serwera, witryna nie będzie działać. Zostaniesz zablokowany, ponieważ używasz niewłaściwego serwera.

Czy użytkownicy mogą ominąć osłonę szerokopasmowego łącza Sky za pomocą bezpłatnych sieci VPN?

Dostępnych jest wiele bezpłatnych sieci VPN. Obiecują taką samą ochronę jak premium VPN. Ale to nieprawda. Jeśli nie pobierają opłat, w jaki sposób zarabiają pieniądze? Czy oni w ogóle zarabiają? Jeśli nie zarabiają pieniędzy, w jaki sposób ulepszają swoją technologię?

Odpowiedzią na wszystkie te pytania są agencje reklamowe . Darmowe witryny VPN słyną ze sprzedaży danych swoich użytkowników. Te irytujące witryny reklamowe mogą teraz uzyskać dostęp do Twoich danych. Mogą zacząć wyświetlać reklamy.

Ponadto bezpłatne sieci VPN nie spełniają obietnic dotyczących bezpieczeństwa. Ich protokoły bezpieczeństwa nie są skuteczne. Nie zapewniają odpowiedniego bezpieczeństwa. Mimo że dostępne są niektóre bezpłatne sieci VPN, korzystanie z nich nie jest zalecane. Oto kilka wad korzystania z darmowej sieci VPN:

 • Sprzedaż danych osobowych witrynom ogłoszeniowym
 • Śledzenie strumienia
 • Minimalne dane
 • Spamowanie reklamowe
 • Słabe połączenie
 • Niska prędkość przeglądania
 • Sprzedajesz przepustowość

Wszystkie te problemy sprawiają, że darmowe VPN są mniej atrakcyjne. Najlepiej zainwestować w dobry VPN. Jeśli nie chcesz jeszcze angażować się i po prostu pobawić, wypróbuj ExpressVPN . Nowi użytkownicy ExpressVPN otrzymują 30-dniowy okres próbny.

Wszystkim nowym użytkownikom ExpressVPN przysługuje 30 -dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy . Wypróbuj ich usługi. Jeśli to Cię nie satysfakcjonuje, anuluj subskrypcję.

Czy blokowanie usługi My Sky Broadband Shield za pomocą sieci VPN jest legalne?

Korzystanie z VPN jest legalne . Wiele dużych organizacji zaleca korzystanie z VPN. Wszyscy pracownicy i członkowie organizacji muszą korzystać z VPN, aby chronić wrażliwe dane. Sieci VPN zapewniają swoim użytkownikom prywatność.

Zgodnie z prawem każdy ma prawo do prywatności. Rządy mogą zniechęcać do korzystania z VPN. To nie czyni tego nielegalnym. Zakazywanie przez kraje wszystkich sieci VPN jest niepraktyczne. Sieci VPN dodają warstwę bezpieczeństwa do działań online i przechowywania danych.

Utrata danych może być destrukcyjna dla dużych organizacji i osób prywatnych. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp do niechronionych danych. Mogą go następnie wykorzystać do oszukańczych, a nawet nielegalnych działań.

VPN zapewni Ci optymalną ochronę podczas odblokowywania Sky Broadband Shield . Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, upewnij się, że subskrybujesz niezawodnego dostawcę VPN.

Inne zalety korzystania z VPN

Sieci VPN to potężne narzędzia cyfrowe. Są niezbędne do ochrony Twoich danych w Internecie. Urządzenia można eksponować na wiele sposobów. Jesteś całkowicie odsłonięty w sieci publicznej, takiej jak hotelowa sieć Wi-Fi.

Osoba siedząca przy stole obok Twojego stołu może uzyskać dostęp do Twoich danych. Czasami zagrożona może być również Twoja sieć prywatna. Wszystkie te problemy związane z prywatnością można przezwyciężyć, korzystając z VPN. Oto niektóre z najlepszych korzyści dla użytkowników VPN:

 • Zachowaj prywatność swoich prywatnych informacji
 • Zatrzymaj ludzi przed podglądaniem Twojego przeglądania Internetu.
 • Zapobiegaj śledzeniu plików cookie. Żadne osoby trzecie nie będą miały Twoich danych i reklam push.
 • Popraw wydajność przepustowości
 • Udostępniaj bezpieczne i wolne od wirusów pliki.
 • Steruj urządzeniem zdalnie. Ciesz się wysoką produktywnością, nawet pracując w domu.

Premium VPN to Twoja brama do bezpiecznego przeglądania Internetu. Będziesz chroniony bez względu na to, gdzie jesteś i jakiego urządzenia używasz. Uzyskaj wersję próbną, subskrypcję miesięczną lub subskrypcję roczną. Wypróbuj VPN na swoich warunkach.

Wniosek

Sky Broadband Shield to świetne narzędzie. Został stworzony, aby chronić nieletnie dzieci przed spożywaniem szkodliwych treści. Programy i filmy nieodpowiednie dla dzieci są blokowane. Nie pojawiają się nawet w wynikach wyszukiwania.

Możesz pozostać bezstresowy, ponieważ Twoje dzieci będą oglądać tylko bezpieczne treści. Dzięki Sky Broadband Shield Twoje urządzenia mają kontrolę rodzicielską PG-13 . System zablokuje dostęp do wszystkich innych treści objętych ograniczeniami wiekowymi.

Czasami możesz nie mieć możliwości oglądania ekscytujących treści, nawet jeśli jesteś dorosły. Aby uniknąć utknięcia przy niewielkiej lub żadnej różnorodności treści, musisz wyłączyć Sky Broadband Shield .

Korzystanie z VPN, bezpłatnych lub premium, to najprostszy sposób na ominięcie tarczy. Najbezpieczniejszym wyborem jest ExpressVPN . ExpressVPN oferuje wszystkie usługi premium VPN.

Ochrona danych, omijanie ograniczeń geograficznych, pokonywanie cenzury Internetu i sprawianie, że Twoja obecność jest niewidoczna: ExpressVPN ma to wszystko. Mają doskonałą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy . Po skorzystaniu z 30-dniowego okresu próbnego otrzymasz tę gwarancję automatycznie. Ciesz się bezpieczną, wysokiej jakości usługą bez żadnych zobowiązań.

Wypróbuj VPN za darmo przez miesiąc. Jeśli to kochasz, możesz dalej się tym cieszyć. Jeśli nie jesteś pewien, anuluj subskrypcję.