Sieci VPN są niezbędne, jeśli chcesz zapobiec śledzeniu przez osoby trzecie lub chronić swoją tożsamość w Internecie. Wirtualna sieć prywatna szyfruje połączenia internetowe. Maskuje Twój adres IP, lokalizację, wrażliwe dane i ruch internetowy przed cyberatakami, hakerami i innymi złośliwymi podmiotami. Sieci VPN umożliwiają także odblokowywanie treści i witryn objętych ograniczeniami geograficznymi.

Atlas VPN to niezawodna i szybka usługa VPN. Ale czy usługi Atlas VPN zapewniają solidne bezpieczeństwo i szyfrowanie? Czytaj dalej aby się dowiedzieć.

Recenzja Atlas VPN: przegląd

Atlas VPN został założony w 2019 roku, aby zapewnić każdemu bezpieczeństwo i dostępność Internetu. Jest to szybka, niezawodna i przyjazna dla użytkownika usługa VPN . Ma kilkanaście lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA , Wielka Brytania, Australia i Europa.

Atlas VPN daje użytkownikom dostęp do ponad tysiąca serwerów. Ich serwery premium są zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego, idealne do gier online, udostępniania P2P lub dostępu do Netflix.

Atlas VPN ma wiele godnych uwagi funkcji, takich jak wyłącznik sieciowy, monitor naruszeń danych, SafeBrowse, SafeSwap, MultiHop+, dzielone tunelowanie i inne. Te wszechstronne narzędzia zwiększają prywatność w Internecie i szyfrowanie danych.

Plany i ceny: czy Atlas VPN jest niedrogi?

W przeciwieństwie do innych sieci VPN, które oferują wyłącznie płatne subskrypcje, Atlas VPN oferuje zarówno plany bezpłatne, jak i premium.

Darmowa wersja

Bezpłatna wersja Atlas VPN zawiera wszystkie podstawy potrzebne do rozpoczęcia. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do trzech lokalizacji serwerów: Holandia – Amsterdam, USA – Nowy Jork i USA – Los Angeles .

Serwery w Los Angeles i Nowym Jorku specjalizują się w grach online i strumieniowym przesyłaniu wideo. Jedyną poważną wadą tej wersji są limity danych. Każdy bezpłatny użytkownik Atlas VPN otrzymuje miesięcznie 5 GB danych. Oznacza to, że nie będzie można pobrać kilku ciężkich plików, takich jak filmy.

Płatne plany

Bezpłatna wersja Atlas VPN jest idealna, aby poznać smak ich usług i szybkości. Jednak plany premium są dostępne dla użytkowników, którzy chcą całego pakietu .

Dostępne są trzy płatne plany (stan na 1 sierpnia 2023 r.):

 • Plan 1-miesięczny kosztuje 1,83 USD miesięcznie 
 • Plan roczny kosztuje 4,08 USD miesięcznie i kosztuje 143 USD rocznie.
 • Plan 3-letni kosztuje 1,83 USD miesięcznie, a opłata wynosi 467,61 USD z góry przez trzy lata. Obejmuje również 3 bezpłatne miesiące.

Atlas VPN oferuje obecnie dodatkowe rabaty , korzystając z ofert kuponów. Po tych ulgach plany 1-letnie i 3-letnie kosztują odpowiednio 49,01 USD i 71,52 USD .

*Wszystkie ceny zostały sprawdzone w sierpniu 2023. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

FUNKCJA DOSTĘPNOŚĆ
Czy ma blokadę reklam? Atlas VPN jest wyposażony w SafeBrowse Plus.
Czy dostępna jest szybka transmisja strumieniowa? VPN obsługuje szybkie przesyłanie strumieniowe 4K
Protokoły VPN. WireGuard, IKEv2/IPSec
Czy Atlas VPN oferuje politykę zwrotów? W przypadku niezadowolenia z platformy Atlas VPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
Czy posiada wyłącznik sieciowy? Tak, VPN jest wyposażony w wyłącznik awaryjny.
Ile połączeń oferuje dostawca? Atlas VPN oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń.
Ile serwerów? 1000+
Jakie szyfrowanie VPN oferuje Atlas VPN? AES 256 bitów
Obsługiwane platformy? iOS, macOS, Windows, Android, Android TV, Fire TV, FireStick, Linux.
Czy oferuje całodobową obsługę klienta? Tak
Czy nadaje się do P2P? Tak, Atlas VPN doskonale nadaje się do torrentowania
Lokalizacje serwerów VPN. 49+

Główne cechy Atlas VPN

Przełącznik zabijania sieci

Network Kill Switch jest integralną częścią każdej usługi VPN. Bez niego sieci VPN nie mogą zagwarantować prywatności i bezpieczeństwa w Internecie podczas niestabilnych lub zrywanych połączeń.

Na szczęście Atlas VPN ma wyłącznik sieciowy, który chroni Cię przed wyciekami adresów IP, kierując ruch online przez zaszyfrowany tunel . Zakłócenia sieci, przeciążenia serwerów i przekroczenia limitu czasu nie wpływają na bezpieczeństwo przeglądania ani nie ujawniają Twojego adresu IP.

Monitor naruszeń danych

Monitor naruszeń danych to kolejna intuicyjna funkcja, która wyróżnia firmę Atlas VPN . Naruszenia i wycieki danych nie są rzadkością w świecie wirtualnym. Wszelkie informacje wprowadzone online, w tym numery telefonów, adresy e-mail i dane finansowe (takie jak dane karty kredytowej), mogą zostać skradzione i wykorzystane w niewłaściwy sposób.

Data Breach Monitor działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, monitorując i śledząc takie wycieki danych. Stale skanuje sieć w poszukiwaniu nowych wycieków i ostrzega, jeśli jakiekolwiek dane uwierzytelniające odpowiadają Twojemu adresowi e-mail.

Bezpieczne przeglądanie

Chociaż VPN doskonale maskuje Twoją aktywność online, czasami to nie wystarczy.

Niektórzy reklamodawcy korzystają z modułów śledzących innych firm w celu monitorowania działań poza platformą. Tutaj z pomocą przychodzi SafeBrowse . Działa jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa Twojego konta poprzez:

 • Uniemożliwianie modułom śledzącym monitorowanie Twoich działań
 • Ostrzeganie Cię, gdy otwierasz strony internetowe z modułami śledzącymi innych firm
 • Uniemożliwia uruchamianie podejrzanych witryn internetowych , które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie

Serwery na całym świecie

Atlas VPN oferuje szeroką gamę serwerów w ponad 42 regionach . Ponad 1000 serwerów premium oznacza szybkie połączenia, większą liczbę opcji omijania ograniczeń geograficznych i równoważenie obciążenia. Jeśli wydajność jest niska, możesz łatwo przełączać się między serwerami i lokalizacjami VPN. Co więcej, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do kilku lokalizacji serwerów VPN bez płatnego planu.

Korzystanie z Atlas VPN

Korzystanie z Atlas VPN jest całkiem proste. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Atlas VPN. VPN jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym iOS, macOS, Android, Windows, Linux, Fire TV, Android TV itp. 

Przyjazny dla użytkownika interfejs Atlas VPN uruchamia się natychmiast po zainstalowaniu. Utwórz konto i zaloguj się, aby uzyskać dostęp do usług.

Aby aktywować połączenie VPN, przełącz przełącznik w menu głównym i wybierz lokalizację serwera. Funkcje takie jak Monitor naruszeń danych i wyłącznik awaryjny są dostępne na karcie Asystent .

Niedociągnięcia

Jak w przypadku każdej wirtualnej sieci prywatnej , decydując się na Atlas VPN, należy wziąć pod uwagę kilka wad. Przede wszystkim aplikacja Atlas VPN jest prosta i brakuje jej opcji dostosowywania.

W głównych regionach, takich jak Chiny, Tajlandia, Korea Południowa , Turcja i Białoruś, obowiązują specjalne przepisy zabraniające korzystania z VPN. Dlatego w tych krajach zasięg jest ograniczony, aby zachować zgodność z przepisami prawa.

Oferuje tylko dwa serwery w Wielkiej Brytanii – więc jeśli te serwery przestaną działać, nie będzie można wypróbować innego w regionie.

Aplikacja Atlas VPN dla systemu Windows zawiera błędy i jest trudna w użyciu. Brakuje również dedykowanych rozszerzeń przeglądarki.

+ ZALETY

 • Szybkie przesyłanie strumieniowe i ruch P2P na wszystkich serwerach
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Całodobowa obsługa klienta
 • Dedykowane aplikacje VPN dla większości platform

- CONS

 • Darmowa wersja ma ograniczenia danych
 • Nalegaj na gromadzenie danych za pomocą irytujących monitów o subskrypcję e-maili
 • Brak rozszerzeń przeglądarki
 • Powolna aplikacja, w której brakuje opcji personalizacji

Ocena Atlasu VPN

Cechy 8
prywatność i bezpieczeństwo 9
Poziom szyfrowania 9
Strumieniowe przesyłanie multimediów 9
Czat i wsparcie 8
Torrentowanie 8,5
Średnia ocena 8.6

Recenzja Atlas VPN: ostatnie słowa

Ta recenzja powinna podkreślić, że Atlas VPN jest doskonałym wyborem dla początkujących użytkowników VPN. Atlas VPN zapewnia płynne przeglądanie wszystkich głównych witryn streamingowych i gier online.

Mając ponad 1000 szybkich serwerów na całym świecie, Atlas VPN nie może się nie udać. Różne pakiety premium należą do najtańszych subskrypcji na rynku.

Niedrogie pakiety premium i fantastyczne funkcje bezpieczeństwa wystarczą, aby zaliczyć go do najlepszych. Co więcej, jego darmowa wersja jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy nie potrzebują nieograniczonego przeglądania.

Atlas VPN to niezawodna opcja, jeśli szukasz najlepszego stosunku jakości do ceny, nieograniczonej liczby połączeń i łatwej łączności!