Hotspot Shield to popularna usługa VPN, najeżona najwyższej klasy funkcjami i niesamowicie szybkimi prędkościami. Dostawca z siedzibą w Kalifornii może pochwalić się setkami serwerów, kompatybilnością z transmisją strumieniową i wygodną bezpłatną usługą.

Być może słyszałeś o zastrzeżonych technologiach Hotspot Shield i szerokiej obsłudze urządzeń. W poniższej recenzji omówimy zalety, wady i funkcje VPN, aby ocenić, czy odpowiada ona Twoim potrzebom.

Dowiedzmy Się.

Czy Hotspot Shield jest wart swojej ceny?

Hotspot Shield oferuje plany bezpłatne i płatne. Bezpłatna sieć VPN obsługuje jedną lokalizację serwera bez miesięcznych limitów przepustowości. Jedyną wadą jest to, że aplikacja jest wypełniona spamerskimi reklamami i nie zawiera żadnych dodatkowych funkcji ani obsługi klienta.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli masz elastyczny budżet VPN, Hotspot Shield oferuje różne wysokiej klasy płatne plany. Twoje opcje obejmują:

 1. Bezpłatny plan Hotspot Shield obejmuje tylko połączenie z 1 urządzeniem. Możesz dodać czas użytkowania, oglądając reklamy za pośrednictwem aplikacji.
 2. Plan Premium kosztuje 7,99 EUR miesięcznie przy rozliczeniu rocznym lub 10,99 EUR miesięcznie za jedno konto użytkownika i 5 połączeń urządzeń.
 3. Plan Premium Family kosztuje 10,49 EUR miesięcznie , opłata roczna lub 16,99 EUR miesięcznie. Ten plan obejmuje 5 kont użytkowników i łącznie 25 połączeń urządzeń.

Wszystkie plany premium mają 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli coś pójdzie nie tak, jesteś doskonale chroniony. Przed podjęciem decyzji możesz przetestować wszystkie funkcje VPN w ramach bezpłatnego planu. Hotspot Shield akceptuje różne metody płatności, w tym karty kredytowe i debetowe oraz PayPal.

*Wszystkie ceny zostały sprawdzone w sierpniu 2023. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

Arkusz podsumowujący

FUNKCJA DOSTĘPNOŚĆ
Czy oferuje politykę braku logów? Tak
Przepustowość łącza? Nieograniczony
Liczba serwerów? Ponad 3200
Lokalizacje serwerów? Ponad 80 krajów
Czy ma wyłącznik awaryjny? Tak
Kompatybilne urządzenia? Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Smart TV
Jakieś zasady zwrotów? Tak, 45-dniowa polityka zwrotów
Szyfrowanie VPN? AES 256 bitów
Czy nadaje się do przesyłania strumieniowego? Tak
Czy nadaje się do torrentowania? Tak
Jednoczesne połączenia 1, 5 lub 25, w zależności od planu. Plany Premium obsługują 5 urządzeń na konto użytkownika.
Bezpłatny okres próbny? Nie. Hotspot Shield oferuje bezpłatną wersję VPN, w której można przetestować jej podstawowe funkcje.

Korzystanie z funkcji Hotspot Shield

Hotspot Shield oferuje szereg aplikacji zaprojektowanych specjalnie dla różnych systemów operacyjnych. Kompatybilne urządzenia to Windows, Mac, Android i iOS. Aplikacja ma prosty, łatwy w użyciu interfejs z niebieskim przyciskiem połączenia pośrodku menu głównego. 

Korzystanie z VPN jest dość proste. Pobierz aplikację z App Store, uruchom Hotspot Shield i wprowadź dane logowania . Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować urządzenie do integracji VPN. Na koniec naciśnij przycisk zasilania Hotspot Shield i rozpocznij surfowanie!

Transmisja strumieniowa

Każda solidna sieć VPN zawiera serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego . Hotspot Shield pomoże Ci skutecznie odblokować Netflix US i inne popularne serwisy streamingowe. Możesz cieszyć się sesjami oglądania bez problemów z łącznością i buforowaniem.

Torrentowanie

Płatna subskrypcja Hotspot Shield umożliwia udostępnianie plików P2P za pośrednictwem popularnych aplikacji, takich jak BitTorrent i uTorrent. Umożliwia szybkie i niezawodne torrentowanie na wszystkich serwerach o nieograniczonej przepustowości Jednak jego podstawowa, bezpłatna wersja nie obsługuje transferów peer-to-peer.

Cechy wyróżniające Hotspot Shield

Hotspot Shield ma wiele unikalnych funkcji. Słynie z wysokiej jakości szyfrowania, niezawodności i dużej szybkości . Oto kilka godnych uwagi funkcji Hotspot Shield, które plasują ją nad konkurencyjnymi sieciami VPN:

Protokół VPN i szyfrowanie

Bezpieczeństwo VPN zawsze zaczyna się od szyfrowania, uwierzytelniania i obsługi protokołów.

Hotspot Shield wykorzystuje przede wszystkim zastrzeżony protokół Hydra VPN. Protokół Hydra twierdzi, że łączy się 2,4 razy szybciej niż inne popularne sieci VPN Jest używany przez największe firmy zajmujące się cyberbezpieczeństwem, które integrują usługi VPN, takie jak McAfee i Cheetah Mobile.

Opierając się na TLS 1.2 i OpenSSL z szyfrowaniem AES-128 i 256 na poziomie wojskowym, Hydra zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Ale Hotspot Shield oferuje również protokół IKEve IPSec. Protokół ten jest odpowiednią opcją dla osób poszukujących błyskawicznej szybkości, braku problemów z opóźnieniami i natychmiastowego ponownego połączenia.

Inteligentny VPN

Tunelowanie dzielone pozwala wybrać, które aplikacje lub strony internetowe mają być kierowane przez VPN. SmartVPN to rozwiązanie Hotspot Shield dotyczące tej technologii. Umożliwia odblokowanie treści, jednocześnie zapobiegając wyzwalaczom lokalizacyjnym w niektórych aplikacjach, takich jak bankowość internetowa. Po drugie, pomaga także VPN szybko przesyłać dane i powoduje minimalne opóźnienia w wydajności

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Hotspot Shield umożliwia wykrywanie wirusów i złośliwego oprogramowania na dowolnym urządzeniu z systemem Android, iOS lub Windows.  Inteligentna sieć VPN skanuje wszystkie strony internetowe, które chcesz odwiedzić. Dlatego też, jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do witryny phishingowej lub zainfekowanej złośliwym oprogramowaniem , automatycznie powiadomi Cię ona o zbliżających się niebezpieczeństwach.

Brak limitu przepustowości

Niewiele sieci VPN wdraża nieograniczoną przepustowość . Ale w tym przypadku Hotspot Shield przyćmiewa inne opcje Ta nieograniczona przepustowość ma wiele zalet, w tym płynne przesyłanie strumieniowe , pobieranie dużych plików i nieograniczone przełączanie serwerów.

Hotspot Shield ma również ponad 3200 serwerów rozmieszczonych w 84 różnych krajach, w tym w Chinach! Dzięki temu jest to elastyczna sieć VPN umożliwiająca nieograniczone surfowanie.

Ochrona danych

Hotspot Shield ma politykę zerowego logowania, aby chronić poufne informacje, takie jak hasła, dane bankowe, dane logowania, e-maile itp Zapobiega także wyciekom DNS, IP i WebRTC poprzez dokładne szyfrowanie wszystkich danych.

Wyłącznik awaryjny

Żadna sieć VPN nie jest naprawdę niezawodna bez wyłącznika awaryjnego . Ta funkcja automatycznie wyłącza VPN po zerwaniu połączenia, aby zapobiec wyciekom informacji.

Hotspot Shield oferuje wyłącznik awaryjny dla urządzeń z systemem Windows, Mac i Android. Jednak urządzenia Apple korzystające z systemu iOS nie są zabezpieczone przed wyciekiem danych lub haseł. 

Hotspot Shield Przyzwoita obsługa klienta

Hotspot Shield posiada dedykowaną bazę wiedzy Support wypełnioną artykułami. Często zadawane pytania i rozwiązania typowych problemów. Jeśli jesteś użytkownikiem premium, możesz uzyskać dostęp do całodobowej pomocy na żywo za pomocą przycisku czatu w prawym dolnym rogu ekranu.

+ ZALETY

 • Ogromna sieć serwerów w ponad 80 krajach, w tym w Chinach
 • Umożliwia 5 jednoczesnych połączeń urządzeń dla każdego konta użytkownika
 • Zoptymalizowane pobieranie torrentów i przesyłanie strumieniowe.
 • Solidne prędkości z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
 • Przyjazna dla użytkownika aplikacja i instalacja

- CONS

 • Brak wyłącznika awaryjnego na urządzeniach z systemem iOS
 • Wcześniej oskarżany o kwestie związane z prywatnością
 • Darmowa wersja zawiera reklamy i udostępnianie danych

Ocena osłony hotspotu

Cechy 8
prywatność i bezpieczeństwo 9
Poziom szyfrowania 9
Strumieniowe przesyłanie multimediów 8
Czat i wsparcie 7
Torrentowanie 8
Średnia ocena 8.2

Recenzja Hotspot Shield: Konkluzja

Hotspot Shield cieszy się reputacją dzięki szybkości, możliwości torrentowania i przejrzystemu projektowi UX. Obecnie jest okrzyknięta jedną z najszybszych i najbardziej niezawodnych sieci VPN na świecie. Jeśli Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo i solidne szyfrowanie, Hotspot Shield to świetna sieć dla Ciebie. Ma jednak swoje ograniczenia, jak wszystkie inne platformy.