Witamy w Bezpiecznych Wyszukiwaniach! Zanim przystąpisz do korzystania z naszych usług i dokonasz zakupów za pośrednictwem naszej platformy e-commerce, prosimy o uważne przeczytanie i zrozumienie poniższego Regulaminu.

  1. Akceptacja Warunków Wchodząc na stronę Bezpieczne Wyszukiwanie i korzystając z niej, wyrażasz zgodę na przestrzeganie niniejszego Regulaminu i jesteś nim związany. Jeżeli nie zgadzasz się z jakąkolwiek częścią niniejszych warunków, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny.
  2. Produkty i usługi Bezpieczne Wyszukiwanie oferuje różnorodną gamę produktów i usług za pośrednictwem naszej platformy e-commerce. Wszystkie opisy produktów i usług wraz z cenami mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
  3. Rejestracja konta Niektóre sekcje naszej witryny mogą wymagać utworzenia konta. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację, jesteś odpowiedzialny za zachowanie poufności informacji o koncie i hasła.
  4. Zamówienia i płatności Złożenie zamówienia w Bezpieczne Wyszukiwanie potwierdza, że ​​jesteś prawnie upoważniony do korzystania z podanej metody płatności. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy lub anulowania zamówień z dowolnego powodu, w tym błędów cenowych lub problemów z płatnościami.
  5. Polityka zwrotów i refundacji Szczegółowe informacje na temat naszej polityki zwrotów i refundacji znajdują się na dedykowanej stronie w naszej witrynie.
  6. Własność intelektualna Zawartość witryny, w tym tekst, obrazy i znaki towarowe, stanowi wyłączną własność Bezpieczne Wyszukiwanie i jest chroniona przepisami prawa własności intelektualnej. Nieautoryzowane powielanie jakiejkolwiek części witryny jest surowo zabronione.
  7. Ograniczenie odpowiedzialności Bezpieczne Wyszukiwanie nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe lub wynikowe szkody powstałe w wyniku korzystania z naszej witryny lub niedostępności naszych usług.
  8. Zmiany Warunków Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie. Zmiany zaczną obowiązywać natychmiast po opublikowaniu na stronie. Dalsze korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza akceptację nowych warunków.
  9. Prawo właściwe Niniejsze Warunki podlegają prawu polskiemu i są interpretowane zgodnie z nim. Wszelkie spory będą podlegać wyłącznej jurysdykcji sądów w Polsce.
  10. Informacje kontaktowe W przypadku jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem [email protected] .

Dziękujemy za wybranie Bezpiecznego Wyszukiwania. Korzystaj z naszych usług w sposób odpowiedzialny i ciesz się bezpiecznym korzystaniem z Internetu!